Konsultacje społeczne dotyczące zastosowania środka Fastac Las 15 SC.

Nadleśnictwo Kwidzyn ogłasza rozpoczęcie procesu konsultacji społecznych w związku z wystąpieniem do FSC o przedłużenie zgody (derogacji) na użycie środka ochrony roślin Fastac Las 15 SC, który zawiera substancje czynną – alfa-cypermetryna niezalecaną przez FSC.

FSC – Forest Stewardship Council A.C. jest organizacją promującą odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi świata. Skupia właścicieli i zarządców lasów, organizacje społeczne i przyrodnicze, firmy przetwórstwa drzewnego i papierniczego, sieci handlowe oraz osoby prywatne, zainteresowane odpowiedzialną gospodarką leśną.

Pełna treść dokumentu w formacie PDF (programy: Foxit Reader, Adobe Reader, Adobe Acrobat Reader i inne) znajduje się poniżej.

Konsultacje spoleczne dotyczace zastosowania srodka Fastac Las 15 SC

Link do strony internetowej Nadleśnictwa Kwidzyn gdzie znajduje się pełna treść artykułu:

http://www.kwidzyn.gdansk.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/1M8a/content/konsultacje-spoleczne-dotyczace-zastosowania-srodka-fastac-las-15-sc-#.V10jTjXcDf8

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.