Ogłoszenie o możliwości złożenia wniosku o udzielenie dotacji celowej na demontaż, transport i utylizacje wyrobów zawierających azbest.

OGŁOSZENIE

Urząd Gminy w Starym Targu informuje, że od dnia 03.04.2018r. do dnia 04.05.2018r. można składać wnioski o udzielenie dotacji celowej na demontaż, transport i utylizacje wyrobów zawierających azbest.

Wnioski należy składać w sekretariacie Urzędu Gminy Stary Targ ul. Główna 20, 82-410 Stary Targ.

Wszelkich informacji można uzyskać osobiście w pokoju nr 12 w godzinach pracy od 7:00 do 15:00 lub telefonicznie pod numerem (55) 640-50-50 wew. 23. Osoba do kontaktu Pani Agnieszka Orlich.

Wnioski o udzielenie dotacji celowej na demontaż, transport i utylizacje wyrobów zawierających azbest można pobrać w Urzędzie Gminy w Starym Targu lub ze strony internetowej www.bip.gminastarytarg.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.