Informacja koła łowieckiego „BAŻANT” w Malborku dotycząca zgłaszania szkód wyrządzonych przez zwierzęta łowieckie.

Zarząd koła łowieckiego „BAŻANT”  w Malborku niniejszym informuje, że na terenie dzierżawionych obwodów łowieckich nr 184, 211 z ramienia koła łowieckiego uprawnionymi do przyjmowania zgłoszeń do oszacowania szkód wyrządzonych przez zwierzęta łowne w uprawach i płodach rolnych są osoby wymienione w poniższym dokumencie.

Dokument w formacie PDF zawiera informacje dotyczące danych kontaktowych osób uprawnionych do przyjmowania zgłoszeń, informacje o formie zgłaszania, oraz informacje o zasiewach kukurydzy oraz groszku.

Informacja dotyczy głównie właścicieli gruntów rolnych.

KomunikatKolaLowieckiegoNr259-Bazant-w-Malborku

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.